S O F T V E R S E
A C A D E M Y

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Eğitim hayatımız boyunca, bizlere verilen eğitimlerin yetersizliğinden dolayı farklı kurum ve kuruluşlardan, farklı kaynaklardan, farklı insanlardan destek almaya çalıştık. Doğru kaynağa, doğru zamanda, doğru kişiden ulaşamadığımız için bizler için fazlasıyla verimsiz süreçler olduğunu bilmekteyiz. Softverse Academy kurucuları olarak, bu verimsiz sürecin farkında olup kendi öğrencilik deneyimlerimizden edindiğimiz tecrübeler sonucunda, artık doğru eğitimin modelleri ile doğru eğitimi sizlerle buluşturmak istiyoruz.
Bu adımı atmak için çok fazla çalıştık. Ve gerçekten verilen emek sonucunda başarının kaçınılmaz olduğunu, aslında basit bir doğru yönlendirme ve çalışma ile başarıya koşabildiğimizi gördük.
Softverse Academy kurulma misyonu, herkes her şeyi başarabilir. Bizler yıllardır edindiğimiz tecrübeler sonucunda amacımız sizleri, geleceğin yazılım evreninde azimli, pes etmek nedir bilmeyen, emek vermenin önemini bilen, günümüzün ve geleceğin yazılım evreni geliştiricileri arasında yaptığı işi gerçekten öğrenmiş geliştiriciler olarak katmak istiyoruz.
Softverse Academy olarak geliştirdiğimiz AlgoBug yazılımımız ile farklı öğrenme modelimizi sizlere kazandırmak istiyoruz. Kısacası öğrenirken öğretin, öğretirken öğrenin mottosuyla sizleri gerçekçi bir eğitime davet ediyoruz.

#Ciddiyeti başarı sayan

Herkese Merhaba

Ben Murat Karabulut,
Softverse Academy kurucusu ve CEO’suyum. Bilgisayar mühendisliği mezunu, eğitmen ve girişimciyim.
Meslek hayatım ve eğitmenlik dönemlerim boyunca farklı teknolojiler deneyimlemeyi, her seviyeden ve yaş grubundan öğrenci profillerine eğitimler verme fırsatı yakaladım.
Bu süreçte gerek sektörden, gerek akademiden tanıştığımız değerli bilgi birikimlerini ve tecrübelerini anlatmaya heyecanlı değerli eğitmenlerimizle Softverse Academy’i kurduk.
Softverse Academy; yazılım, yapay zeka, mobil, blockchain gibi başlıca teknolojileri yakından takip eden, projelendiren ve uygulamadan öğrenilemeyeceğini kesinliğinde emin olduğu, bir yol haritası çizmektedir.
Sizlerde bizimle kurumsal, akademik ve girişimci bağlantılarımız sayesinde, farklı vizyonlar, staj ve mülakat olanakları, sektör tecrübesi kazanmak isterseniz Softverse Academy ailesine katılmanızı tavsiye ederiz.

EĞİTİMİN YANINDA

Merak ettikleriniz

Bu bir eğitim girişim olarak kuruldu. Başakşehir Living Lab Teknoloji ve İnavasyon Merkezi kulukça merkezine kabul edildi.

Evet, öncesinden randevulaşmanız durumunda her zaman bekleriz. İsterseniz, şehir dışındaysanız online da görüşebiliriz. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

Sizlere algoritmik problemlere çözüm getirebilecekleri tatlı bir rekabet ortamında buluşturarak algoritmik bakış açılarını genişletmek, problem çözme yeteneklerini güçlendirmek ve yeni algoritmik yollar kazandırmayı amaçlayan algoritma pratik yazılımıdır.
Odaklan

Önce tüm dikkati vermeliyiz.

Çalış

Öğrenmeye hazırsak, çalışmaya başlayalım.

Yorul

Çalışmanın verdiği o tatlı yorgunluğu seveceksiniz !

Başar

Emek ve haklı yorgunluğun vazgeçilmez sonucu, başarı

Softverse ACADEMY Ekibi

Murat KARABULUT
Kurucu / Eğitmen
Ali ARSLAN
Koordinatör
Doğukan Ali KAÇAK
Koordinatör
Ufuk BATUM
Danışman
Büşra HIRÇIN
Psikolojik danışman / Mentör
Berkay KARADENİZ
Eğitmen
Berkcan ACAR
Eğitmen
Deniz AĞDAŞ
İş geliştirme
Aylin SEVER
Aylin SEVER
Eğitmen
Merve KURU DURSUN
Merve KURU DURSUN
QA-Test Eğitmeni
Jason Tafee
Jason Tafee
Mesleki ingilizce Eğitmeni
İlgin Öztay
İlgin Öztay
Eğitmen